Hakkımızda

Biz Kimiz?

B2B Prestige en kısa ifadesiyle bir iş geliştirme platformudur.

Başta Bulgaristan, Macaristan. Makedonya, Kosova olmak üzere Türk yatırımcısını AVRUPALI yapmanın en kolay-hızlı-yakın kapılarını aralar.

Pandemi sonrasına hazır mısınız?
Salgının NE ZAMAN biteceğini bilmesek de NASIL atlatacağımızı biliyoruz.

Ortak bir kaderi yaşıyoruz. Salgından korunmak için kendimizi sakınırken, “HEPİMİZİ” sakınıyoruz. Haliyle Pandemi’den çıkış da ortak bir çabanın, disiplinin ve dayanışmanın ürünü olacak.

Ya sonra?
Ekonominin çarkları eskisi gibi dönmeye devam edecek. Hükümetler, hane halkına ve büyük-küçük işletmelere çeşitli destekler açıklayacak. Böylece kaybettiğimiz refah mevzilerine geri döneceğiz. Üretimi, ticareti, yatırımı, ihracatı, ithalatı, turizmi ayaklandıracağız ve hedef yeniden yüksek oranlı BÜYÜME…

Pazarı yeniden analiz edip, sürekli “iş geliştirme” yapacağız. Şirketimizi büyüteceğiz. İşimizi yeni teknolojilerle buluşturup, yeni pazarlar keşfedeceğiz.

İpek Yolu’nun üzerinde, dünyanın en stratejik üretim-ticaret-lojistik güzergahının üzerinde bulunmayı fırsata çevireceğiz. Büyümek için, rekabetin yanı sıra uluslararası ortaklıklara da açık olacağız.

B2B Prestige işte böyle bir platform olmak için oluşturuldu.

B2B Prestige bir “proje geliştirme merkezi” gibi çalışır. Yerel ve uluslararası iş fırsatlarını modelleyerek, üyelerin değerlendirmesine sunar. B2B Prestige, Proje’nin taraflarını (bakanlık, yerel yönetim, konsolosluk) bir araya getirerek “kolaylaştırıcı” bir özelliğe sahiptir. Konsorsiyum oluşumuna yatırımcı ortak bulur, ticaret ve sanayi odası benzeri STK’larla işbirliği yapmaktadır.